Der deutschen Sektion der Website wird renoviert

Übernachtung

Penzion Kovárna

Free WIFI

Penzion Kovárna Vám nabízí celoroční ubytování v Lipové - lázních, v krásném prostředí Jeseníků. Vznikl renovací objektu bývalé kovárny postavené v 18. století v místní části Horní Lipová. Při přestavbě objektu byla snaha o maximální zachování původní architektury s vytvořením podmínek pro pohodlnou a příjemnou dovolenou po celé roční období. S kapacitou 32 lůžek, vinárnou, salónkem a venkovním posezením u otevřeného krbu umožňuje trávení dovolených jak jednotlivcům, tak i rodinám či skupinám. K objektu patří vlastní vlek o délce 200m přímo nad penzionem, parkoviště s kapacitou až 19 osobních automobilů. Pro méně náročnou turistickou klientelu nabízíme levnější ubytování v dependance našeho penzionu - Ubytování Růžovka. V přímé blízkosti objektu je lyžařský vlek lyžařský vlek a strojně udržované běžkařské trasy.

Ubytování Růžovka

Free WIFI

Přímo naproti Penzionu Kovárna v Horní Lipové nabízíme jako levnější turistickou alternativu ubytování objekt dependance, kterým je samostatný obytný dům Růžovka s kapacitou 14 osob. K dispozici je vybavená kuchyň s posezením, obývací místnost s TV, společná koupelna s vanou, sprchou a WC, 4 ložnice a 2x WC na chodbě. V přímé blízkosti objektu je lyžařský vlek a strojně udržované běžkařské trasy.

Ubytovna Magacína

Free WIFITuristická ubytovna pro nejméně náročné klienty s nejlevnějším ubytováním v Lipové - lázních, vhodné pro studenty, motorkáře, skupiny, turistické oddíly, mládež nebo cyklisty. Ideální pro společenské akce, srazy apod. i s větším množstvím osob. Pro náročnější zákazníky je k dispozici ubytování v objektu Penzionu Kovárna, pro středně náročnou turistickou klientelu nabízíme také levnější ubytování v dependance našeho penzionu - Ubytování Růžovka. V přímé blízkosti objektu je lyžařský vlek o délce 200 m a strojně udržované běžkařské trasy. Objekt je centrálně vytápěn.

Wo Sie uns finden

Penzion Kovárna

790 63 Horní Lipová 173/36, CZ
tel.: +420 584 421 613
fax: +420 584 421 614
handy: +420 737 283 770
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Login Form