Svatební sál Magacína

Místo, kde se snoubí kvalitní gastronomie s kouzlem kovářského řemesla.
Svatba v penzionu Kovárna? Pod širým nebem i v „magacíně“, stačí si vybrat.

Hledáte místo pro romantickou svatbu, rodinné posezení či setkání s přáteli? Místo s duší obklopené krásnou přírodou? Pokud ano, tak v Lipové-lázních je pro vás přímo stvořený penzion Kovárna. Najdete tam nejen stylové ubytování, špičkovou gastronomii a nevšední prostory, ale i milé majitele a rodinnou atmosféru.

„Ve stodole na Kovárně umíme udělat svatby pro 60 až 80 osob. Nabízíme oddání na louce nebo v objektu bývalé stodoly. Tam můžeme připravit i svatební hostinu. Zajistíme kompletní svatby na klíč,“ uvedl majitel Josef Sekula. Variabilně, podle zájmu snoubenců, umí zajistit malé, střední i větší svatby a další akce. Areál je i proto stále oblíbenější právě mezi budoucími manželskými páry hledajícími netradiční místo pro svůj svatební den. Kámen, dřevo a kov – to jsou dominantní prvky centrálního objektu, který vznikl přestavbou bývalé kovárny z 18. století. Kovárna přirozeně skloubila atmosféru tradičního kovářského řemesla se špičkovou kuchyní a pohodou rodinného podniku. Kováři a jejich um jsou motivem přítomným na každém kroku. Ve zdařile zrekonstruovaném prostoru, ve kterém se kováři nad výhní skláněli ještě před začátkem 2. světové války, ochutnáte jídla připravovaná s fantazií a pokud možno z regionálních surovin.

Kovárna boduje i mezi odborníky. Mimo jiné ji ve své knize „Výlety s gastromapou 555“ ocenil i autor populární Gastromapy Lukáš Hejlík. Josef Sekula se loni stal Osobností cestovního ruchu v cenách hejtmana Olomouckého kraje. A to není zdaleka všechno!

Areál v roce 2017 dostal cenu za nejlepší gastronomické zařízení Olomouckého kraje a má i certifikát Czech Specials. Pro zájemce kromě kvalitního jídla mají Sekulovi připravené ubytování v penzionu Kovárna a ve vile Růžovka. Kousek od ní v zimě najdete i lyžařský vlek a běžkařské trasy. V létě využijte trailcentrum Lipovské stezky. Neváhejte, na Kovárně se vám bude líbit!

Fotogalerie

Penzion Kovárna, 790 63 Horní Lipová 173/36
tel.: +420 584 421 613  |  mobil: +420 737 283 770  |  info@penzionkovarna.cz