Ubytování

Penzion Kovárna

Free WIFIPenzion Kovárna Vám nabízí celoroční ubytování v Lipové - lázních, v krásném prostředí Jeseníků. Vznikl renovací objektu bývalé kovárny postavené v 18. století v místní části Horní Lipová. Při přestavbě objektu byla snaha o maximální zachování původní architektury s vytvořením podmínek pro pohodlnou a příjemnou dovolenou po celé roční období. S kapacitou 32 lůžek, vinárnou, salónkem a venkovním posezením u otevřeného krbu umožňuje trávení dovolených jak jednotlivcům, tak i rodinám či skupinám. K objektu patří vlastní vlek o délce 200m přímo nad penzionem, parkoviště s kapacitou až 19 osobních automobilů. Pro méně náročnou turistickou klientelu nabízíme levnější ubytování v obytném domě - Růžovka nebo v turitické ubytovně Magacína. V přímé blízkosti objektu jsou strojně udržované běžecké trasy a v letní sezoně trailcentrum Lipovské stezky na půldenní ježdění pro celou rodinu.

Celý penzion je nekuřácké prostředí.

Více

Ubytování Růžovka

Free WIFIPřímo naproti Penzionu Kovárna v Lipové-lázních, v části Horní Lipová, nabízíme jako levnější alternativu ubytování v obytném domě Růžovka s kapacitou 15 osob. K dispozici je vybavená kuchyň s posezením, společenská místnost se sat Tv, dětská místnost pro děti na hraní, společná koupelna v přízemí s vanou, sprchou a WC, WC na chodbě ,společná koupelna v patře se sprchou a WC, 4 ložnice (1x3 a 3x4 lůžka). V přímé blízkosti objektu je lyžařský vlek a strojně udržované běžkařské trasy a v letní sezoně trailcentrum Lipovské stezky na půldenní ježdění pro celou rodinu.

Obytný dům nabízí nekuřácké prostředí.

Více

Turistická ubytovna Magacína

Free WIFITuristická ubytovna pro nejméně náročné klienty s levnějším ubytováním v Lipové - lázních. Jedná se o velkou halu se sociálním zařízením (sprcha, záchod teplá voda) a s plynovým sporákem na vaření. Spaní ve vlastním spacáku na karimatce. Magacína je nekuřácký objekt s WIFI připojením na internet a satelitní televizí. Objekt je centrálně vytápěn. Parkování před ubytovnou je vhodné také pro karavany s možností postavení stanů s elektrickou přípojkou.

Pro náročnější zákazníky je k dispozici ubytování v objektu Penzionu Kovárna, pro středně náročnou klientelu nabízíme také levnější ubytování v obytném domě - Růžovka. V přímé blízkosti objektu je lyžařský vlek o délce 200 m a strojně udržované běžkařské trasy a v letní sezoně trailcentrum Lipovské stezky na půldenní ježdění pro celou rodinu.

Více