Ubytování

Penzion Kovárna

Free WIFIPenzion Kovárna Vám nabízí celoroční ubytování v Lipové - lázních, v krásném prostředí Jeseníků. Vznikl renovací objektu bývalé kovárny postavené v 18. století v místní části Horní Lipová. Při přestavbě objektu byla snaha o maximální zachování původní architektury s vytvořením podmínek pro pohodlnou a příjemnou dovolenou po celé roční období. S kapacitou 32 lůžek, vinárnou, salónkem a venkovním posezením u otevřeného krbu umožňuje trávení dovolených jak jednotlivcům, tak i rodinám či skupinám. K objektu patří vlastní vlek o délce 200m přímo nad penzionem, parkoviště s kapacitou až 19 osobních automobilů. Pro méně náročnou turistickou klientelu nabízíme levnější ubytování v obytném domě - Růžovka nebo v turitické ubytovně Magacína. V přímé blízkosti objektu jsou strojně udržované běžecké trasy a v letní sezoně trailcentrum Lipovské stezky na půldenní ježdění pro celou rodinu.

Celý penzion je nekuřácké prostředí.

Více

Ubytování Růžovka

Free WIFIPřímo naproti Penzionu Kovárna v Lipové-lázních, v části Horní Lipová, nabízíme jako levnější alternativu ubytování v obytném domě Růžovka s kapacitou 18 osob. K dispozici je vybavená kuchyň s posezením, obývací místnost s TV, místnost se sat TV, společná koupelna v přízemí s vanou, sprchou a wc a společná koupelna v patře se sprchou a wc, 5 ložnic 2x3 a 3x4 lůžka. V přímé blízkosti objektu je lyžařský vlek a strojně udržované běžkařské trasy a v letní sezoně trailcentrum Lipovské stezky na půldenní ježdění pro celou rodinu.

Obytný dům nabízí nekuřácké prostředí.

Více

Turistická ubytovna Magacína

Free WIFITuristická ubytovna pro nejméně náročné klienty s levnějším ubytováním v Lipové - lázních. Jedná se o velkou obytnou místnost s 12 postelemi, jídelnou, kuchyní s výčepem a sociálním zařízením. Magacína je nekuřácký objekt s WIFI připojením na internet a satelitní televizí. Objekt je centrálně vytápěn. Parkování před ubytovnou je vhodné také pro karavany s možností postavení stanů s elektrickou přípojkou.

Pro náročnější zákazníky je k dispozici ubytování v objektu Penzionu Kovárna, pro středně náročnou klientelu nabízíme také levnější ubytování v obytném domě - Růžovka. V přímé blízkosti objektu je lyžařský vlek o délce 200 m a strojně udržované běžkařské trasy a v letní sezoně trailcentrum Lipovské stezky na půldenní ježdění pro celou rodinu.

Více